fbpx
-10%

Vannipuhastusvahend carnaubavahaga

15.30

Jaga lahkelt teistega:

ÜLDISELT
Puhastab vanni pinda ja väldib bakterite ning vetikate kasvu. Muudab vanni puhtaks ja värskeks. Vannipuhastusvahend sisaldab naturaalset Carnauba vaha, mis hoiab vanni värske ja annab talle läikiva ning mustust hülgava pinna. 
KASUTAMINE
Uhtuge vanni pind käsidušiga märjaks ning laske tal liguneda analoogselt pesu leotamisele – see vähendab oluliselt vanni puhastamiseks kuluvat aega. Pange mõningane kogus vannipuhastusvahendit otse pehmele pesukäsnale ja puhastage vann. Loputage pesukäsn ja pange sinna uus kogus vannipuhastusvahendit. Korrake eelnevat kuni vann on puhas. Lõpuks uhtuge vann käsidušiga üle. 1 liitris vannipuhastusvahendist jätkub vähemalt 20 vannipesuks! Soovitav kasutada kummist kaitsekindaid vältimaks carnaubavaha  sattumist kätele!
KOOSTISAINED
Rasvalkoholetoksülaat ( 5–10%. Xi; R36/38), isopropanool (1%. Xi,F;36,37), dipropüleenglükoolmonometüüleeter  (1–3%. Em), NTA-Na3-monohüdraat (1–3%. Xn;22,36), lõhnaessents (0,1–0,3% Em), Carnaubavaha (1–3%. Em), vesi (50–100% Em)..
OHTLIKUD OMADUSED JA ESMAABI
Tavalisel ja sihipärasel kasutamisel ei peaks see toode põhjustama üldisi tervisehäireid. Kokkupuutel nahaga pesta seebi ja veega. Silma sattumisel loputada mõne minuti kestel veega. Allaneelamisel loputada suud, suurema koguse allaneelamise puhul toimetada haiglasse. Anda vett ja kutsuda esile oksendamine. Silmaärrituse püsimisel, tunnetades iiveldust või tekkivate nahaärrituste korral pöörduda arsti poole. Sissehingamisel anda värsket õhku. Säilitada lastele kättesaadamatus kohas.
MEDITSIINILINE TEAVE
Madala toksilisusega toode. Allaneelamisel keemilise kopsupõletiku oht. Toote akuutne toksiline mõju on madal ja see ei absorbeeru akuutsetes toksilistes kogustes läbi nina.
KÄSITLEMINE JA LADUSTAMINE
Spetsiaalsed turvameetmed käsitlemisel ei ole nõutavad.
ENG / FIN / RU
Scroll to Top