fbpx

Baltijos Brasta – Leedu kvaliteetdušinurgad

Baltijos Brasta – Leedu kvaliteetdušinurgad

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=uW1l5tccPeM[/embedyt]

Kompanii, kes sõbrutseb veega” – niimoodi  nimetavad meid mõnikord meie külalised ja partnerid Soomest. Dušikabiine valmistame alates 2002 aastast.  Kohe algusest peale peame kõige tähtsamaks ustavust kvaliteedile, disainile ja heale teenindamisele.

Koos disaineritega lõime kolm kollektsiooni: “Piirideta”, “Ruumikas” ja “Harmoonia”. Meie tooted on kaasaegsed, tugeva konstruktsiooniga, veetihedad, neid on kerge hooldada. Üks meie klient naljatas, et nendes ruumikates kabiinides saab isegi tantsida ….

 

Mittestandardsete dušikabiinide ja seinte seeria
suurim meie kui tootjate eripära. Peaaegu kõiki meie toodetavaid dušikabiinide ja -seinte mudeleid saab kohandada vastavalt teie vajadustele ja soovidele. Oleme harjunud realiseerima ka väga keerulisi lahendusi niššide tarvis, valmistama eriti ruumikaid lisaseintega kabiine, leidma lahendusi väikestele vannitubadele. Meie praktiline kogemus lubab mitte ainult programmiliselt hinnata kabiini stabiilsust, usaldusväärsust ja esteetilisust. Lisaks on meie hinnakirjas ära toodud kõigi mittestandardsete toodete hinnad.

 

Kutsume teid looma ja oma unistusi edastama, et saaksime neid realiseerida!
Tuleme ja arutame teiega kõiki küsimusi tasuta. Võtame ise mõõdud ja vastutame selle eest, et toode vastaks teie soovidele. Kui soovite, tulevad meie monteerijad kohale ja paigaldavad teie vannituppa dušikabiini või -seina.

Tooteid võite soetada ükskõik milliselt meie kaubanduspartnerilt, mis töötab teie regioonis.

Üks meie ostja on öelnud, et need kabiinid on nii ruumikad, et neis võib tantsida …

Kas olete proovinud tantsida dušikabiinis? Kas saab? Proovige …

 

“Ornamendid loovad kaasaegse ja eksklusiivse interjööri”

Kaunistused on kaasaegse ja eripärase interjööri omadused. Elemendid võivad olla väga lihtsad, nelinurksed, punktid, lilled jne. Need on kinnitatud vormidesse ning vormid sissesulatatud süsteemidesse. Rütm ja proportsioon on vormi kombinatsioonide tulemuseks (Claudia ja Thomas Weil, Itaalia disainerid).

Koostöös Leedu disaineritega oleme loonud väga erinevaid ornamente. Nende ülekandmiseks klaasidele meie kasutame kvaliteetset, spetsiaalselt ornamentika jaoks valmistatavat kleepuvat kilet. Kile kleebitakse kabiinide välimistele pooltele. Ornamentidega võime dekoreerida kõiki meie standardseid ja mittestandardseid tooteid.

Raamita dušisein (90×190 cm) ornamentidega kallineb 199 EUR, dušinurk (90x90x190 cm) – 299EUR.

 

UUDIS! “SECRET” KLAAS – SECRET  (70 cm kõrgune matistatud pind kirkal või toonitud klaasil) on nüüd saadaval kõigile sirgete klaasidega dušinurkadele, -seintele ja – ustele. Dušinurga hinnale lisab SECRET muster 119.- eur ning dušiseinale või -uksele 89.- eur.

VÕIMALIK TELLIDA: VAIVA, KRISTINA, VESTA, NORA PLUSS toodetele

vesta-secretnora-plus-secretvaida-secret

 

 

Jaga lahkelt teistega:
ENG / FIN / RU
Scroll to Top