fbpx

Kauplus Tallinnas
Männiku tee 104a
Avatud E-R 10.00-18.00; L 10.00-16.00
Tel: (+372) 52 56 053
E-mail: tallinn@vannituba.ee

Esindus Tartus
Sisustus E Kaubamajas
Avatud E-R 10.00-18.00
Tel: (+372) 53 099 198
E-mail: tartu@vannituba.ee

Kvaliteet

100% maailma tippklassi seadmed

100% maailma tippklassi seadmed

Aquator OÜ massaaživannidel on kasutusel austria firma KOLLER seadmed. Tegemist on omal alal ühe vanima ja austusväärseima tootjaga, kelle tooted kuuluvad vaieldamatult maailma tippklassi.

Firma Koller tooted omavad üle 700 erineva sertifikaadi.

Seadmete ja komponentide valmistamiseks kasutatakse ainult kvaliteetset primaarset, mitte sekundaarset toorainet (recycling).

100% maailma tippklassi materjalid

100% maailma tippklassi materjalid

Akrüül. Vannikesta valmistamisel on kasutatud inglise firma LUCITE International saniteetset valuakrüüli. Firma toodang on tippklassist – nii füüsikalis-mehaanilise tugevuse, keemilise vastupidavuse kui ka UV-kiirguse poolest.

Tugevduskiht. Akrüülist vannikest on tugevuse ja jäikuse saavutamiseks altpoolt tugevdatud klaasplastiga. Kasutusel on soome firma Ahlstrom klaaskiud ja ameerika firma Reichhold polüestervaigud. Mõlema kvaliteet on tippklassist.

Raam. Vanniraamid on valmistatud rootsi firma SAPA kvaliteetsest alumiiniumprofiilist.

Eeskujulik kasutaja ajalugu

Eeskujulik kasutaja ajalugu

Oleme saanud tugevat kinnitust seadmete ja materjalide vastupidavusele oma ravivannide ekspluateerimise jälgimisest 12 aasta jooksul rohkem kui 100 sanatooriumis/raviasutuses Eestis, Venemaal, Lätis, Leedus, Ukrainas, Soomes ja Rootsis. Loeme seda ideaalilähedaseks katsepolügooniks meie toodangu vastupidavuse ja pikaealisuse hindamisel, mis puudub enamikul teistest tootjafirmadest. Arvestades vanimate ravivannide (12 aastat) kasutustihedust raviasutustes ja transformeerides selle tavakasutusse näiteks tihedusega kaks korda nädalas on ülalmainitud vannid töötanud üle 600 aasta ja nende seisukord on täiesti rahuldav. Siinjuures peab mainima, et lisaks töötamisele läbivad need vannid kaks korda tunnis puhastustsükli professionaalsete desinfitseerimis- ja puhastusvahenditega. Lisama peab ka seda, et neid vanne ei kasuta mitte Aquator OÜ töötajad, vaid oma tavalist tööd tegevad inimesed st. vannidele ei rakendata erikohtlemist.

Kasutaja turvalisus

Aquatori kõrgeimaks prioriteediks on alati olnud kasutaja turvalisus.

Tootearendus ravivannide riskihindamise protseduuri ISO 14971 alusel

Tootearendus ravivannide riskihindamise protseduuri ISO 14971 alusel

Aquator OÜ kodukasutuseks mõeldud vannide ohutuse tagamiseks kasutatakse tootearenduse käigus sama riskihindamise protseduuri nagu ravivannide puhulgi (ISO 14971). See tagab igakülgse ja põhjaliku loodava toote analüüsi ja riskifaktorite kõrvaldamise või minimiseerimise.

100 % katsetatud tooted

100 % katsetatud tooted

Kõik vannid läbivad kompleksse testimise sertifitseeritud protseduuri järgi.

Veetaseme sensor

Veetaseme sensor

Elektroonilise juhtimisega vannidele paigaldatakse veetaseme andur, mis välistab veepumpade ja veealuse halogeenvalgustuse sisselülitamise tühja vanni või ebapiisava veetaseme korral.

Väikelaste, eakate ja vaegusega inimeste massaažilahendus

Väikelaste, eakate ja vaegusega inimeste massaažilahendus

Pneumaatilise juhtimisega vannidele ei paigaldata veetaseme andureid, võimaldamaks väljalülitatud seljamassaažiga hüdromassaaži sisselülitamist ka pooleldi veega täidetud vanni korral ja seega pakkuda hüdromassaaži ka väikelastele ning näiteks südamevaegusega inimestele, kes ei saa tervisliku seisundi tõttu kogu keha ulatuses soojas vees viibida.

Turvaventiil

Turvaventiil

Veemassaaži pumpade veevõtutorudele paigaldatakse ohutusklapp, mis silmapilkselt kaotab alarõhu veevõtu avas kui vanni kasutaja kehaosa (käsi, jalg, juuksed jne.) juhtub seda kinni katma.

Lisapotentsiaaliühtlustus

Lisapotentsiaaliühtlustus

Vannid on varustatud maandatud lisapotentsiaaliühtlustusega.

Lülisamba kaitse

Lülisamba kaitse

Lülisammast kaitseb liiga tugeva ja otse selgroole suunatud hüdromassaažiga kaasnevate ohtude eest düüside õige asetus ning jugade tugevuse reguleerimise võimalus.

Aquator Touch Screen puutetundlik juhtimissüsteem

Aquator Touch Screen puutetundlik juhtimissüsteem

Innovatiivne

Aquator OÜ spetsialistide ja nende partnerite koostöös loodud puuteekraaniga juhtimissüsteem, mis muudab massaaživanni kasutamise ülevaatlikumaks, täpsemaks, lihtsamaks ja delikaatsemaks. Ülim kasutusmugavus.

Vannifunktsioonide täielik ülevaade

Kõiki seadmeid on võimalik lülitada ja reguleerida ning toimuvat jälgida ühelt ja samalt puutetundlikult ekraanilt. Puuduvad inimest eksitada võivad alammenüüd. Lisaks on kõige alumise ja suuremana esile toodud  STOP-nupp, mis peatab kõik töötavad funktsioonid. Eriti mugav kümblemise lõpetamisel.

Lihtne ja selge

Aquator Touch-Screen’i (ATS) puhul on loobutud ka tekstidest, need on asendatud eri värvi ikoonidega. See peen nüanss lubab kasutada juhtimissüsteemi ka ilma prillideta, kuna inimene, kes küll ei näe teksti, eristab siiski hästi suuri värvilaike.

Automaatne kontroll

ATS juhtimisega vannidele paigaldatakse veetaseme andur, mis välistab kõikide funktsioonide v.a õhumassaaži sisselülitamise tühja vanni või ebapiisava veetaseme korral.

Hügieeniline läbipuhke funktsioon

Kui vanni ei ole peale veetaseme alanemist alla määratud nivood või tühjenemist 20 min jooksul kasutatud, lülitub automaatselt sisse õhumassaaž ja 1 minuti jooksul puhutakse vesi õhupõhja torustikust välja.

Nupuvaba vanniäär

ATSi abil on vabanetud kõikidest ennist vanni äärtel asetsenud juhtimisnuppudest.

Universaalne

ATS on kasutatav kõikidel erineva varustustasemega AQUATORi vannidel.

Unikaalne

Innovatiivsel ATSil puuduvad analoogid kuni tänase päevani.

Jaga lahkelt teistega:
ENG / FIN / RU
Scroll to Top