fbpx

Kauplus Tallinnas
Männiku tee 104a
Avatud E-R 10.00-18.00; L 10.00-16.00
Tel: (+372) 52 56 053
E-mail: tallinn@vannituba.ee

Esindus Tartus
Sisustus E Kaubamajas
Avatud E-R 10.00-18.00
Tel: (+372) 53 099 198
E-mail: tartu@vannituba.ee

Kasutustingimused ja info

Valige palun meie kodulehelt soovitud toode ning täitke toote all olev kontaktivorm. Kindlasti märkige milline oleks teiepoolt soovitud tarnemeetod (tulen ise järgi  Tallinna kauplusesse/kulleriga). NB! Kodulehelt saadetud tootepäring ei ole siduv ostutellimus, vaid mõeldud lisainformatsiooni saamiseks konkreetse toote kohta. Kui tootepäringu põhjal soovite hiljem toodet osta, kehtib toote juures välja toodud internetis näidatud soodustus.

Pärast tootepäringu sooritamist saadame vastuse, kus on märgitud toote lõpphind Teile ning tarneaeg. Juhul kui soovite kaupa kätte saada mitte meie müügikohas, siis ka transpordi hind ja tarneaeg. Tarneaeg varieerub toodetel 2 kuni 8 nädalat.

Kuna antud koduleht ei ole internetipood vaid  on  info saamiseks, siis  siin ei kehti 14 päevane tagastusõigus.

Kuna tegemist on spetsiifiliste toodega, siis tuleb arvestada sellega, et toodet peab paigaldama vastava ala spetsialist. Juhul kui ei ole paigaldanud spetsialist, ei saa me vastutada tekkinud probleemide eest.

NB! Kuna tootjad muudavad pidevalt hindu, võivad kataloogides ja kodulehel olevad hinnad erineda tegelikest! Kodulehel saab esitada konkreetsete toodete kohta hinnapäringuid.

 

Kaebuse esitamise tingimused

Tarbija saab ostetud kauba või teenuse lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

Tarbija võib kaebuse esitada toote või teenuse kohta, mis ei vasta lepingutingimustele 2 aasta jooksul mis tahes vormis ostudokumendil avaldatud aadressil või elektronposti aadressil.

Tarbija ja kaupleja vahelised vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kui tarbija ei ole nõus kaupleja poolt pakutud lahendusega ja leiab et tema õigusi on rikutud, võib ta esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon 6201707, info@tarbijakaitseamet.ee) või pööruda Maakohtusse. Samuti on Tarbijal õigus ka kohe pöörduda Maakohtu poole.

Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee

Loe ka Osta targalt – tarbi targalt

 

Jaga lahkelt teistega:
ENG / FIN / RU
Scroll to Top